• Kedvezmény
  • Újszülött
Tripp Lite Cisco QSFP-40G-SR4 Kompatibilis QSFP+ Adó, 40GBase-SR4 Modul, Multimódusú MTP/MPO, 850 nm, 150 m (N286-40GSR4-MTP)

Tripp Lite Cisco QSFP-40G-SR4 Kompatibilis QSFP+ Adó, 40GBase-SR4 Modul, Multimódusú MTP/MPO, 850 nm, 150 m (N286-40GSR4-MTP)

 
HUF 459.00

Elérhetőség
Készleten

CICSCO KOMPATIBILIS : Ez QSFP+ adó modul eléri, vagy meghaladja az MSA szabványok célja, programozott, valamint vizsgálni, hogy a munka minden MSA-kompatibilis platformok, valamint a 100% - ban kompatibilis a Cisco egyenértékű modul, QSFP-40 G-SR4. Akkor használja ezt a készülék bármilyen kompatibilis Cisco router, szerver vagy a gombot, hogy megkapja ugyanazt a teljesítményt.QSFP+ OPTIKAI MODUL TELJESÍTMÉNY : Csatlakoztasson egy multimódusú optikai kábel egy 40 gb / s-os hálózati útválasztó szerver vagy kapcsolót, majd továbbítja az adatokat akár 150 méteres (492 láb) segítségével egy 850 nm hullámhosszon.Kapcsolat : 12-SZÁLÚ MTP (Férfi) & QSFP+ (Férfi).KÖNNYŰ TELEPÍTÉS : Csak be kell dugni a QSFP+ végét a készülék be a Cisco hálózati eszköz.A másik végén van egy MTP/MPO csatlakozó link a multimódusú optikai kábel (külön megvásárolható).Push/pull lap csatlakozó könnyen megközelíthető a nagy sűrűségű data center alkalmazások teszi a plug-and-play készülék könnyen telepíthető, majd távolítsa el egy kézzel.CICSCO KOMPATIBILIS : Ez QSFP+ adó modul eléri, vagy meghaladja az MSA szabványok célja, programozott, valamint vizsgálni, hogy a munka minden MSA-kompatibilis platformok, valamint a 100% - ban kompatibilis a Cisco egyenértékű modul, QSFP-40 G-SR4. Akkor használja ezt a készülék bármilyen kompatibilis Cisco router, szerver vagy a gombot, hogy megkapja ugyanazt a teljesítményt.QSFP+ OPTIKAI MODUL TELJESÍTMÉNY : Csatlakoztasson egy multimódusú optikai kábel egy 40 gb / s-os hálózati útválasztó szerver vagy kapcsolót, majd továbbítja az adatokat akár 150 méteres (492 láb) segítségével egy 850 nm hullámhosszon.Kapcsolat : 12-SZÁLÚ MTP (Férfi) & QSFP+ (Férfi).KÖNNYŰ TELEPÍTÉS : Csak be kell dugni a QSFP+ végét a készülék be a Cisco hálózati eszköz.A másik végén van egy MTP/MPO csatlakozó link a multimódusú optikai kábel (külön megvásárolható).Push/pull lap csatlakozó könnyen megközelíthető a nagy sűrűségű data center alkalmazások teszi a plug-and-play készülék könnyen telepíthető, majd távolítsa el egy kézzel.QSFP+ Adó Célja a Kapcsolatot A Cisco Hálózati Kapcsoló vagy a Szerver Ezt a QSFP+ készülék lehetővé teszi, hogy csatlakoztassa a multimódusú optikai kábel egy 40 gb / s-os hálózati útválasztó szerver vagy kapcsoló.Ez továbbítja az adatokat akár 150 méteres (492 láb) segítségével egy 850 nm hullámhosszon.A cink ház véd az elektromágneses interferencia (EMI), valamint a túlzott energia áramlását.Funkcionálisan Egyenértékű Cisco GLC-TE Adó Modul Az MSA-kompatibilis N286-40 GSR4-MTP funkciók, mint az azonos Cisco QSFP-40 G-SR4 adó-vevő modul, valamint az előállított találkozni, vagy haladhatja meg a Cisco előírásoknak.Akkor használja ezt a készülék bármilyen kompatibilis Cisco router, szerver vagy a gombot, hogy megkapja ugyanazt a teljesítményt, mint az QSFP-40 G-SR4. Hot-Swap a Telepítés Nélküli Hálózati Megszakítás Ez a bemenet/kimeneti eszköz teljesen hot-swap, így telepíteni, anélkül, hogy egy potenciálisan költséges 40 Gbps hálózat leállítás vagy a készülék újraindul.Csak csatlakoztassa a QSFP+ végét a készülék be a Cisco hálózati eszköz.A másik végén van egy MTP/MPO csatlakozó link a multimódusú optikai kábel (külön megvásárolható).Push/pull lap csatlakozó könnyen megközelíthető a nagy sűrűségű data center alkalmazások teszi a plug-and-play készülék könnyen telepíthető, majd távolítsa el egy kézzel.


Az áru paraméterei

Jobban tetszik neked